Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.
Ви використовуєте застарілий браузер!
Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge
Головна
Блог
П’ять аргументів, чому дитині варто вивчати комп’ютерні технології
П’ять аргументів, чому дитині варто вивчати комп’ютерні технології
03.09.2020
347 переглядів
«Моя дитина постійно сидить в комп’ютері, а ви пропонуєте ще й додатково її в Комп’ютерну Академію віддати? Щоб вона взагалі з гаджетів не вилазила??»
Знайомі слова, правда? На жаль, досить часто ми стикаємося із такою позицію батьків. Проте якісна комп’ютерна освіта для дитини – найкраща інвестиція в її майбутнє. А цифрове майбутнє не за горами – воно вже тут. Пропонуємо п’ять аргументів, які дадуть вам зрозуміти – час вивчати комп’ютерні технології!
IT і робототехніка увійшли в усі сфери нашого життя. За даними Національного бюро економічних досліджень США, використання одного промислового робота скорочує робочі місця 6 людей. Ще одне дослідження консалтингової компанії McKinsey & Co підтверджує, що до 2030 року від 75 мільйонів до 375 мільйонів осіб у всьому світі можуть втратити роботу, через конкуренцію з роботами.
Двоє найбагатших людей світу зараз – власники ІТ-компаній. Тут і додати нічого. А ще не варто забувати про усілякі «плюшки», які пропонують ІТ-компанії для того, щоб втримати своїх працівників.
Володіння комп’ютером – нова грамотність. Не секрет, що вже зараз для успішного працевлаштування необхідне володіння ПК. І мова не йде про стандартний пакет Office і вміння користуватися Google. Навички програмування стануть чимось наскільки звичним і необхідним, що базовий рівень володіння буде, ймовірно, вимагатися на будь-якій спеціальності.
Процес програмування допомагає розвивати логічне мислення. Так, це не міф, а науково доведений факт. Діти, які вивчали програмування, в майбутньому були більш успішні в точних і логічних науках. А ще їм легше, у порівнянні із однолітками, справлятися з математичними задачами.
Не всі стають письменниками, але читати і писати в сучасному світі треба вміти усім. Щось схоже можна сказати про програмування. Зараз з’являється щораз більше спеціальностей «на стику». На стику програмування та економіки, маркетингу, інженерії, медицини чи інших наук. Навіть якщо дитина не обере в майбутньому ІТ-професію, розуміння базових понять в ІТ дасть їй можливість впевненіше почуватися, ширше мислити та креативно підходити до вирішення проблем.
Скільки заробляють дизайнери в Україні у 2025 році
У 2025 році професія дизайнера продовжує стрімко розвиватися й привертати все більше уваги — як серед молоді, так і серед тих, хто вирішив змінити сферу діяльності. Однією з головних тем, яка викликає найбільший інтерес, є рівень доходів дизайнерів. У соцмережах активно діляться цифрами, у телеграм-каналах — вакансіями з привабливими умовами, а на курсах обіцяють високу зарплату вже через пів року навчання.
Чому ж усі так активно обговорюють зарплати дизайнерів? По-перше, це одна з небагатьо
ІТ-сфера вже давно стала драйвером економічного зростання, а попит на кваліфікованих спеціалістів у цій галузі лише зростає. У цьому блозі розглянемо ключові прогнози щодо майбутнього ринку праці в ІТ та причини глобального дефіциту технічних талантів.
🌍 Глобальні прогнози: де і кого не вистачатиме
🔸 Глобальний дефіцит талантів
До 2030 року у світі може не вистачати до 85 мільйонів кваліфікованих працівників, що спричинить втрати прибутку на $8,5 трильйона.
Джерело: Korn Ferry
🔸 Попит на проєктних менеджерів
До 2035 року бізнесу буде пот
Причини та наслідки вигорання на роботі в епоху віддаленої зайнятості
В останні роки формат праці зазнав суттєвих змін. Пандемія COVID-19 прискорила масовий перехід до віддаленої зайнятості, який раніше вважався перевагою лише для обраних галузей, таких як IT. Сьогодні мільйони людей по всьому світу працюють із дому, не виходячи з власної квартири. Така трансформація ринку праці створила нові виклики — зокрема, збільшення рівня стресу, втрату балансу між роботою й особистим життям і зростання кількості випадків емоційного вигорання.
Емоці
10 основних принципів графічного дизайну
Графічний дизайн - це мистецтво візуальної комунікації, яке поєднує в собі текст, зображення, кольори та форми для передавання інформації або створення певного настрою. Він використовується в різних сферах: від реклами та веб-дизайну до упаковки продуктів і мобільних додатків.
Принципи графічного дизайну - це основні правила, які допомагають створювати гармонійні та ефективні візуальні композиції. Без їхнього розуміння навіть найталановитіші художники і дизайнери можуть зіткнутися з проблемам