Комп'ютерна Академія IT STEP - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

У кожній зміні

У кожній зміні

Екскурсії в офіси світових компаній
Екскурсії по Токіо, поїздка до вулкану Фудзі і розважальна програма
Навчання англійською мовою
Заняття на свіжому повітрі
Проектний підхід

Програма табору

Програма табору

Дизайн віртуальних світів
Занурення в захоплюючі і супер реалістичні враження в 360! Використовуючи VR для малювання в 3D, діти створять своє власне приголомшливе 3D-мистецтво і побачать його у віртуальній реальності.
Інтернет речей і робототехніка
Кожна дитина любить щось конструювати. Особливо якщо це «Розумний будинок», де можна управляти температурою, рухом або електрикою. Ми допоможемо поринути в світ IoT і робототехніки. Кожен спробує свої сили в створенні і програм- мування роботів і ми влаштуємо справжню битву роботів.
3D друк
Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Він зможе сам створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на цьому 3D-принтері!
Розробка ігор
Яка дитина не любить грати в комп'ютерні ігри? Ми направимо її інтерес в правильне русло! Діти дізнаються останні тренди в ігровій індустрії та як створити свою власну гру.
Завантажити детальну програму
Зміни

Зміни

Літній табір в Японії

3 680 $

3 480 $

У вартість входить:

  • проживання і харчування
  • супровід куратора групи + місцевий вожатий
  • освітня програма
  • страховка (PZU Ukraine, туристична)
  • транспортні витрати на території Японії
  • екскурсії в ІТ - компанії
  • культурна і розважальна програма

Зміни:

  • 3.07-13.07

12-17 років

11 днів

англійська

Літній IT-табір в Сіетлі
11 - 16 років
Мала Комп'ютерна Академія для дітей 9-14 років
9 - 14 років
Проживання та навчання

Умови проживання та навчання

Екскурсії в офіси

Екскурсії в офіси провідних IT-компаній Японії

Екскурсії

Відвідування пам'яток

Токійський муніципалітет
Мерія Токіо являє собою комплекс з висотних будівель. На 45-му поверсі на висоті 202 метра знаходиться оглядовий майданчик, звідки відкривається чудова панорама Токіо.
Гора Фудзі
Найвища гора країни, яка є визнаним символом Японії. Чинний стратовулкан. Висота становить 3776 м. Об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО.
острів Одайба
Острів комерції та розваг з численними цікавими об'єктами: розкішні готелі, виставкові комплекси, музеї, спортивні споруди, офіси телекомпаній, парки, пляж, торгово-розважальні моли з магазинами і ресторанами з видами на море і порт.
Музей науки - Mіраікан
Національний музей передової науки і техніки, який очолює один з перших япон- ських космонавтів - Мамору Морі. Експозиція влаштована як подорож в майбутнє: 6 поверхів, повністю заповнених досягненнями японських вчених в самих різних сферах діяльності. Головний експонат музею - це людиноподібний робот ASIMO.
Fuji-Q Highland
Парк розваг розташований біля підніжжя гори Фудзі. Даний розважальний комплекс відомий своїми екстремальними гірками, включеними в книгу рекордів Гіннесса.
Пляж Одайба
Замовити зворотній дзвінок
УВАГА!
Тільки до 10 серпня діють старі ціни на навчальні програми! Встигніть укласти договір за вигідною ціною!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація